Prenájom nebytových priestorov – Bratislava Dúbravka Polianky

BCP s.r.o. ponúka prenájom nebytových priestorov v lokalite Bratislava Dúbravka Polianky v maximálnej kvalite služieb.

Prenájom nebytových priestorov za skvelé ceny

Kvalitné nebytové priestory na prenájom sa nachádzajú v rekonštruovanej administratívnej budove v mestskej časti Dúbravka Polianky. Budova sa nachádza v tesnej blízkosti diaľničného obchvatu, čo zabezpečuje rýchly presun do každej časti Bratislavy a samozrejme aj do prenajatých priestorov. Nájdete tu aj kvalitnú občiansku vybavenosť.

Prenájom našich nebytových priestorov je spojený s kvalitnými službami. Priestory sú, ako už bolo spomínané, rekonštruované a pripravené na prenájom v duchu určenia prevádzky. Všade sú montované moderné plastové okná, dvere, nové ústredné vykurovanie aj s dodávkou teplej vody. V budove sme vykonali rekonštrukciu elektroinštalácie a vodoinštalácie. V prípade záujmu o IT technológie ako internet, telefón a TV Vám takisto tieto služby zabezpečíme. Ceny máme veľmi priaznivé od 6 eur za m2 vrátane energií.

Ponúkame nebytové priestory na prenájom v rôznych rozlohách, ktoré sa nachádzajú od prízemia až do vyšších poschodí. V prípade využitia priestorov na uskladnenie materiálu, kde je väčší pohyb, máme k dispozícii aj výťah. Budova je vybavená parkoviskom v tesnej blízkosti, máme zriadenú stálu recepciu a strážnu službu, a tak sa do budovy dostanete aj v noci. Na chránenie majetku sme zriadili aj monitorovací systém.

Nebytový priestor na prenájom na mieru

Uvedomujeme si, že každý zákazník má iné požiadavky na naše služby a na vybavenie nebytových priestorov, preto sa snažíme vychádzať im v ústrety. Sme ochotní vykonať aj menšie stavebné úpravy, aby ste priestory dostali na mieru. Dúfame, že s našimi službami budete spokojní a vzájomná spolupráca prinesie svoje výhody pre obidve strany.