Obchodné priestory na prenájom – Bratislava Dúbravka Polianky

Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné obchodné priestory na prenájom v mestskej časti Bratislava Dúbravka. Priestory ponúkame za veľmi dobrú cenu a s kvalitným vybavením.

Obchodné priestory na prenájom s dobrou vybavenosťou

Zákazníkom ponúkame kvalitné obchodné priestory na prenájom s rôznymi rozlohami a to od 3 m2 až do 150 m2. Rozmiestnenie obchodných priestorov je tiež rôznorodé, nachádzajú sa okrem prízemia aj na iných poschodiach. Obchodné priestory na prízemí sú ako stvorené na obchodné prevádzky.

K budove, ktorá sa nachádza tesne pri diaľničnom obchvate vedie mestská komunikácia s možnosťou parkovania pre klientov. Zásobovanie obchodných prevádzok je dobre zabezpečené.

Budova je zabezpečená stálou recepciou, so strážnou službou vrátane monitorovacieho systému na stráženie jednotlivých priestorov. Kvôli stálej službe sa ľahko dostanete do svojich prenajatých priestorov v ktorejkoľvek dobe.

V rámci skvalitnenia našich služieb pre klientov akceptujeme požiadavky na úpravu jednotlivých priestorov. Cenovo sú naše obchodné priestory veľmi výhodné, cena predstavuje od 6 eur za m2 vrátane energií.

Technické vybavenie budovy je na vysokej úrovni. Máme vybudované káblové rozvody pre príjem TV signálu, telefónu a pre internet. Elektroinštalačné rekonštrukčné práce boli vykonané v plnom rozsahu a podobne aj vodoinštalačné úpravy.

BCP s.r.o. zabezpečuje pre svojich klientov nadštandardné služby s prispôsobením priestorov podľa požiadaviek na mieru. Svojich klientov maximálne rešpektujeme a vychádzame im v ústrety.

Využite našu dobrú polohu, dobré ceny za prenájom v atraktívnej lokalite.